Radca prawny przeprowadza analizę prawa gospodarczego | Porady Prawne - Profesjonalni Księgowi

Usługi Prawne

Prawo pracy

Prawo pracy przewiduje szereg instytucji mających za zadanie zapewnić szczególną ochronę praw pracownika. Przedsiębiorcy często nie zdają sobie sprawy z ograniczeń oraz obowiązków przewidzianych przez przepisy. Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu oraz wybraniem odpowiedniej jej formy warto skonsultować się z doradcą. Fachowa pomoc pozwoli uniknąć uchybień oraz ich poważnych konsekwencji finansowych. Nasza sieć partnerów oraz wykwalifikowanych specjalistów umożliwia nam zapewnienie Klientom kompleksowej ochrony prawnej.

Usługi księgowe zyskiem dla firmy

Akty prawne regulujące kwestie ubezpieczeń społecznych odnoszą się do roli pracodawcy jako płatnika składek. Na podstawie stosownych pełnomocnictw nasze biuro rachunkowe dokonuje wszelkich czynności wymaganych przepisami prawa. Reprezentując Klientów w kontaktach z ZUS gwarantujemy szybką finalizację spraw. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą angażować się w często kłopotliwe oraz czasochłonne dopełnianie formalności, ograniczając się do dostarczenia nam stosownej dokumentacji źródłowej.

Szukasz usług prawnych?

Szukasz wszechstronnego biura rachunkowego w Warszawie, które specjalizuje się również w świadczeniu usług prawnych dla firm? Nasze biuro rachunkowe rozszerza swoją ofertę o profesjonalne wsparcie prawne, dostosowane do specyfikacji i potrzeb Twojej działalności. Oferujemy nie tylko obsługę księgową i kadrowo-płacową, ale również ekspertyzy prawne i doradztwo w zakresie prawa gospodarczego, podatkowego oraz prawa pracy.
Logo Profesjonalnych Księgowych reprezentujące usługi doradztwa podatkowego