Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz problem z księgowością, potrzebujesz biura rachunkowego lub chcesz poświęcić swój czas na prace w firmie, Zadzwoń do Nas. Nasi księgowi wesprą Cię w biznesie.

Kontakt
Księgowość dla IT

Księgowość dla IT

Branża IT wyróżnia się spośród innych rodzajów działalności gospodarczych wieloma aspektami. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych dla podmiotów IT, wdrażając nowe rozwiązania i automatyzując księgowość.

ELEKTRONICZNY OBIEG DOKUMENTÓW
Możliwość dostarczania do naszego biura dokumentacji księgowej w formie elektronicznej z użyciem elektronicznego obiegu dokumentów.

PORADY ONLINE
Doradztwo podatkowe,  księgowe oraz prawne wliczone jest w cenę usługi. Oferujemy uzyskanie porady na miejscu lub drogą elektroniczną.

 

ZROZUMIENIE POTRZEB
Komunikacja z użyciem słownictwa branżowego IT oraz języka, który jest w pełni zrozumiały dla naszych klientów.

ZNAJOMOŚĆ BRANŻY IT
Nasi klienci to pełen przegląd branży. Obsługujemy spółki z o.o. oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Firmy produkujące oprogramowanie, wdrażające rozwiązania, indywidualnych konsultantów IT.

 

USŁUGI DEDYKOWANE
Nie jesteś dla nas anonimowy. W księgowość dla IT przyglądamy się się biznesowi naszych klientów, rozumiemy go, proponujemy rozwiązania księgowe dedykowane, „szyte na miarę”.

 

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW
Znając biznes klienta możemy zaproponować rozwiązania podatkowe dostosowane do działalności klienta. Nasze usługi księgowe w mieście Warszawa zapewniają kompleksowość.

WSPARCIE PRAWNE
Szukamy takich rozwiązań prawnych, które realnie wspierają biznes – starannie oceniając ryzyka i patrząc na korzyści biznesowe klienta. W ten sposób to, co zwykle jest kosztem (usługi księgowe i prawne) staje się zyskiem dla klienta.

POGLĄD BIZNESU ON-LINE
Nasi klienci mają możliwość kontrolowania swojego biznesu na bieżąco: raporty, zestawienia kosztów i przychodów, symulacje podatkowe eksportowane są do wybranego przez Klienta formatu.

Zadzwoń pod numer 696 063 987 i uzyskaj więcej informacji!