TWOJE BIURO RACHUNKOWE

PROFESJONALNI KSIĘGOWI SP. Z O.O.

Nowa jakość usług księgowych.

O FIRMIE

Biuro Rachunkowe Profesjonalni Księgowi Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług finansowo-księgowych i doradczych na rzecz spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych na terenie Warszawy.
Działamy na podstawie Licencji Ministra Finansów nr 53472.
20-letnie doświadczenie w branży, rzetelna znajomość prawa podatkowego oraz nieustanny rozwój gwarantują najwyższą jakość usług, a w konsekwencji zadowolenie klienta.

Powierz finanse swojego biznesu w ręce profesjonalistów.

SIEDZIBA

Nasze biuro rachunkowe znajduje się na 13. piętrze Błękitnego Wieżowca na Placu Bankowym w Warszawie, tuż przy wyjściu ze stacji Metro Ratusz Arsenał.

Zapraszamy również do oddziału w Łodzi, mieszczącego się przy ul. Gdańskiej 33, przy rogu ulicy 1-go Maja.

Grono ekspertów

Współpracujemy z ekspertami zarówno z zakresu doradztwa podatkowego, jak i szerzej pojętego prawa.

Zawsze w gotowości

Doskonale wiemy, jak ważny jest Twój czas. W nagłych przypadkach możesz liczyć na nasze wsparcie.

Dedykowana księgowość

Przygotujemy schematy działania dostosowane do rodzaju działalności oraz etapu rozwoju Twojej firmy.

Bez ukrytych opłat

Nasze umowy nie zawierają ukrytych opłat za świadczone usługi księgowe, kadrowe oraz doradcze.

Nasze atuty

Co nas wyróżnia ?

Dedykowana księgowość

Dedykowana księgowość pozwala na wyeliminowanie błędów i nieścisłości wynikających z powierzania zadań przypadkowym pracownikom w wyniku zmian personalnych zespołu, co jest zjawiskiem częstym w wielu biurach rachunkowych.

Prowadzeniem księgowości oraz pomocą w doborze najkorzystniejszej formy opodatkowania działalności zajmie się jeden wykwalifikowany specjalista (księgowy, doradca podatkowy), dzięki czemu możliwa będzie optymalizacja wydatków w Państwa Firmie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu odnoszą Państwo korzyści analogiczne do płynących z zatrudnienia samodzielnego księgowego bez konieczności tworzenia jednostki księgowej.

W trosce o najwyższy standard usług indywidualny księgowy ma zapewniony stały kontakt z gronem doradców oraz ekspertów, także z dziedzin pokrewnych.

Profesjonalizm i nieustanny rozwój

Doświadczenie i rzetelna wiedza stanowią solidny fundament, na którym opieramy swoją działalność. Niezbędnym jej elementem jest elastyczność, stałe podnoszenie kwalifikacji oraz samodoskonalenie.

Nasz zespół na bieżąco śledzi najnowsze zmiany w zakresie prawa podatkowego, korzysta z licznych publikacji specjalistycznych, opinii oraz prognoz ekspertów, a także uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach, m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Kompleksowa obsługa

Działając na podstawie pełnomocnictwa reprezentujemy klientów przed urzędami oraz przygotowujemy niezbędne dokumenty. Pomagamy rozwiązywać bieżące problemy szybko i starannie. Oszczędzamy Państwa czas zajmując się dopełnieniem wszystkich formalności.

Odpowiedzi na częste pytania

Wybierając formę prowadzenia działalności należy przeprowadzić wnikliwą analizę sytuacji, a następnie dokonać subsumpcji stanu faktycznego pod właściwe normy prawa podatkowego oraz prawa handlowego. Jednym z najczęściej popełnianych błędów wśród przedsiębiorców jest sugerowanie się opiniami znajomych lub poradami znalezionymi na internetowych forach. Rozwiązania świetnie funkcjonujące w jednym przypadku, w innym mogą okazać się zupełnie nieefektywne.

Kolejnym błędem jest brak bieżącej analizy i dostosowania rozwiązań podatkowych do zmieniających się warunków. Nawet nieznaczna zmiana profilu działalności lub dynamiki rozwoju firmy może umożliwić wdrożenie korzystniejszego schematu rozliczeń. Z tego powodu niezmiernie ważna jest stała opieka specjalistów, którzy monitorując wyniki finansowe przedsiębiorstwa, mogą niezwłocznie zareagować i przedstawić nowe możliwości, a w konsekwencji umożliwić Klientowi zaoszczędzenie pieniędzy.

Staramy się zapewnić naszym Klientom poczucie stabilności i bezpieczeństwa. W tym celu nasze biuro rachunkowe przygotowało ofertę specjalną – Pakiet START and UP, dedykowany dla spółek rozpoczynających działalność.
Działalność młodej spółki wymaga wielomiesięcznych inwestycji pochłaniających znaczną część zysków. Początkujący przedsiębiorcy często rezygnują z tej formy prowadzenia działalności, obawiając się wysokich kosztów obsługi księgowej oraz obowiązków nakładanych na osoby prawne przez przepisy.
Pakiet START and UP ma za zadanie zapewnić opiekę księgową oraz porady z zakresu prawa podatkowego w pierwszych miesiącach działalności. Dodatkowo założyciel start-upu otrzymuje opracowany przez księgowych oraz doradców podatkowych Poradnik, zawierający informacje o obowiązkach, jakich należy dopełnić w ramach rozpoczęcia działalności, niezbędnych zgłoszeniach do właściwych urzędów oraz terminach do dokonania tych czynności.

Swoim Klientom udostępniamy za darmo platformę internetową erpxt.pl.

W ERP XT klient wystawia fakturę  w 10 sekund i natychmiast wysyła ją odbiorcy. Biuro rachunkowe tworzy konto, które jest zsynchronizowane z modułem oprogramowania księgowego.

Dzięki dostępowi do konta Klienta nasze biuro rachunkowe może niezwłocznie zapoznać się z bieżącymi dokumentami księgowymi, co znacznie usprawnia i ułatwia współpracę.

Awesome Customers

Our Partners